EKO SKRZAT - Posprzątamy szybko i dokładnie!

Firma Eko Skrzat zajmuje się sprzątaniem i utrzymaniem czystości w domach, mieszkaniach bez stosowania drażliwej chemii – stawiamy na ekologię, dlatego też nasza usługa polega głównie na sprzątaniu w taki sposób który umożliwi pozbycie się roztoczy, pneumokoków, zarodniki grzybów, itp – cena za tę usługę nie jest wyższa niżeli w zwykłym sprzątaniu.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia okien, podłóg, prania dywanów z różnego tworzywa oraz narożników. Czyścimy i odświeżamy fugi, a takżę myjemy i doczyszczamy glazurę, terakote, gress, kamień naturalny, kominki, parapety, pvc, pcv, i innego rodzaju materiały zastosowane w domach czy mieszkaniach.
Myjemy armaturę łazienkową, piekarniki, kuchenki gazowe i inne sprzety agd.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta mojej firmy to zapraszam do kontaktu i do współpracy

Ekologicznie

Wysokiej jakości sprzęt m.in micro filtr HEPA 12 który zatrzymuje roztocza i ich wydzieliny, pyłki, zarodniki grzybów i inne cząsteczki o wielkości mikroskopijnej.

Wszystko

Wyczyścimy także wszelkie zabrudzenia, które wydają się nie możliwe do usunięcia po skończonej budowie lub generalnym remoncie.

 
100

Umytych samochodów

60

Posprzątanych mieszkań

20

Posprzątanych biur

5000

Przejechanych kilometrów

 

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

24/7 Obsługa

Masz pytania? Nasi konsultanci są do twojej dyspozycji praktycznie cały czas! Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń. Chętnie udzielimy ci informacji i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie twojej sprawy.

Elastyczność

Firma sprzątająca EKO SKRZAT to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas, wygodę oraz środowisko. Jesteśmy elastyczni i pracujemy w godzinach odpowiadających naszym klientom. Pracujemy od poniedziałku, do soboty w godzinach od 9:00 do ostatniego pyłka...